O NAS - Przedszkole Planeta Uśmiechu w Rumi - planetausmiechu.eu

Przejdź do treści

Zapraszamy serdecznie Dzieci od 2,5 roku życia do 6 lat.
 
Jesteśmy nowoczesną placówką, która rozpoczęła swoją działalność
 
od 1 września 2018 roku.
 
W 2019 roku nasze przedszkole zajęło I miejsce w mieście Rumia w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego „Przedszkole na medal” oraz III miejsce w województwie pomorskim.
 
Na Planecie Uśmiechu spotkacie wykwalifikowaną kadrę nauczycielską z dużym doświadczeniem i empatią. Otaczamy dzieci również opieką logopedyczną i prowadzimy terapię pedagogiczną, gdyż w naszym zespole są logopedzi, pedagodzy oraz pedagodzy specjalni.
 
Ponadto tylko u nas terapia światłem, muzyką oraz najwspanialszy świat bajki.
 
Dodatkowo rozwijamy zdolności językowe Dzieci poprzez nauką języka angielskiego i hiszpańskiego.
 
I to jeszcze nie wszystko…tylko nasze Dzieci Instruktorka baletu wprowadza w świat tańca, a mistrz starej japońskiej sztuki walki judo prowadzi trening, który wyrabia formę i zmysł równowagi.
 
Prowadzimy również zajęcia sensoplastyczne, przyrodniczo-eksperymentalne, kuchcikowo, rytmikę, warsztaty teatralne, taneczne i plastyczne.
 
Mamy piękny ogród z placem zabaw, w którym Dzieci cieszą się nie tylko zabawą i nauką na świeżym powietrzu, ale również uprawianiem zdrowych i ekologicznych warzyw.
 
W naszej placówce posiadamy najnowsze interaktywne pomoce dydaktyczne, m.in.:
 
- Magiczny Dywan – czyli podłoga interaktywna stworzona do nauki i zabawy z mnóstwem atrakcyjnych gier i zabaw dydaktycznych.
 
- Tablica multimedialna – wprowadzanie nowoczesnych technologii do edukacji szkolnej jest nieuniknionym krokiem w ewolucji edukacji w szybko zmieniającym się współczesnym świecie. U nas już w przedszkolu Dziecko uczy się korzystać z tablicy multimedialnej. Jak potwierdzają badania, wiedza i umiejętności zdobyte przez uczniów z użyciem nowoczesnych metod i ze wsparciem nowoczesnych technologii są dużo bardziej trwałe i efektywne!!!
 
Dbamy o bezpieczeństwo Twojego Dziecka!!! Posiadamy monitoring zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Osoby niepowołane nie dostaną się na naszą planetę, gdyż domofon znajduje się przy furtce do ogrodu oraz przy drzwiach budynku.
 
Zapraszamy dołącz na naszą planetę!!!
 
Panuje tu bardzo przyjemna atmosfera, mieszkańcy naszej planety są wyrozumiali, cierpliwi i otoczą ciepłem i troską nowych przybyszów!!!

 Informacje o czesnym znajdziesz tutaj.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NAS?



Osoby z kartą dużej rodziny otrzymują u nas 10 % rabatu na comiesięczne czesne.
 

 





MASZ PYTANIA ? ŚMIAŁO SKORZYSTAJ Z FORMULARZA





© Copyright by maniks
© Copyright by maniks
© maniks
Wróć do spisu treści